DYO Ağır Vasıta Zirvesi Sponsoru

DYO, 11 Şubat 2020 tarihinde gerçekleştirilen Ağır Vasıta Zirvesi’nin sponsorlarından biri oldu. Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Hotel’de düzenlenen etkinlikte profesyoneller, sektöre dair sorunları konuştu, yeni dönem stratejilerini belirledi.

Çekici, kamyon, treyler ve üstyapı sektörünü kapsayan zirve 11 Şubat’ta, TAİD (Ağır Ticari Araçlar Derneği), TREDER (Treyler Sanayicileri Derneği) ve ARÜSDER (Araç ve Araç Üstü Ekipman ve İş Makinaları Üreticileri Birliği Derneği) işbirliği ile düzenlendi. Ağır vasıta sektöründe de varlık gösteren, Türkiye’nin en köklü ve yerli boya üreticisi DYO, bu önemli zirvenin sponsorlarından biri oldu.

Kamu ile özel sektörü bir araya getiren zirvede, ilgili kurum ve kuruluşların üst düzey yöneticileri, sektörü farklı açılardan değerlendirme fırsatı yakaladı.
Treder Zirvesi’nde, üretim hacmiyle Avrupa’nın ikinci büyük üreticisi konumunda olan Türkiye ağır vasıta sektörü için çözümler arandı ve ülke ekonomisine katkının arttırılmasına yönelik fikir alışverişinde bulunuldu.

Düzenlenen zirve ile geniş bir perspektifte sektörün önemli konuları gündeme getirildi. Ayrıca zirvenin sonunda sponsor olan tüm firmalara plaket verildi. 


 

DYO'dan Son Haberler