Dünyada DYO

DYO Boya olarak inşaat, yalıtım, mobilya, sanayi, savunma sanayii, bobin, oto tamir, deniz, DYO Transocean, toz boyalar, protective boyalar ve doymamış polyester reçineleri segmentleri ile boya sektörünün her alanında üretim yapmakta, dünyanın farklı coğrafyalarına, 40 tan fazla ülkeye bu ürünleri ihraç etmekteyiz. Pazarlardan aldığımız geri bildirimleri en kısa sürede değerlendirip gerekli aksiyonları alarak müşterilerimizin ve pazarın taleplerini karşılayarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. 65 yıldır edindiğimiz tecrübe ve birikim ile geleneksel değerlerimizi küresel ölçeğe taşıyoruz.

Dyo Boya, Dewilux markası ile Orta Doğu mobilya boyaları pazarında bilinen ve talep edilen bir markadır. Suudi Arabistan mobilya boyaları pazarında sektör liderliğimizi sürdürmekle birlikte diğer Orta Doğu ülkelerinde de pazar payımızı arttırma çalışmalarımız devam etmektedir.

Orta Asya pazarında geniş ürün gamımız sayesinde müşterilerimize paket çözümler sunabilmekte ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayabilmekteyiz. Geliştirilen yenilikçi ürünler ile çalışmakta olduğumuz pazarlarda karşılaşılan farklı ihtiyaçlara yeni çözümler getirmekteyiz.

Değişen rekabet koşulları ve tüketici ihtiyaçlarına hızlıca cevap vererek, Asya, Avrupa ve Afrika pazarlarında ürünlerimizi bayilerimiz vasıtasıyla son kullanıcılara ulaştırıyor, pek çok projede yer alıyoruz. 

DYO ve Dewilux markaları 2009 yılında dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı TURQUALITY® Destek Programı kapsamına alınmıştır. Firmalara global markalaşma süreçlerinde sağlanan finansal destekle birlikte eğitim ve stratejik danışmanlık da verilen TURQUALITY® programı ile DYO olarak global markalaşma adımlarımızı güçlendiriyoruz. Üretimden pazarlamaya, satıştan satış sonrası hizmetlere kadar bütün süreçleri kapsayan program çerçevesinde yürüttüğümüz uluslararası operasyonlar ile yurtdışı pazarlarda ivme kazanıyor, rekabet avantajı elde ediyoruz.