DYO Akademi
Mesleki Yeterlilik

DYO AKADEMİ

Yeni Europass Platformu
Yayında!

SİTEYE GİT

Projelerinizde
Güvenilir İş Ortağınız

PROJELERE GİT

DYOLOG Artıları Çok

DYOLOG, siz değerli boya profesyonellerine hediye kazandırmanın yanı sıra, DYO ile aranızdaki iletişimi daha da sağlamlaştıracak. Sürprizleriyle keyiflendirecek. Mesleki gelişiminize katkıda bulunacak. Hem de Türkiye'nin neresinde olursanız olun her yerden kazanacaksınız. Kısacası DYOLOG, DYO ile sizler arasındaki köprü olacak. DYOLOG ile her yönden artıdasınız.

SİTEYE GİT

DYO Akademi

DYO Akademi Müdürlüğü; ülkemizin nitelikli işgücünü artırıcı faaliyetlere katkı sağlamak amacıyla kurulmuştur. Yönetmeliklere uygun çalışmalar yaparak, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından kabul edilen asgari normlara uygun seviyenin ölçümünü sağlayarak, yeterlilik kapsamında belgelendirme sürecini yürütür.

SİTEYE GİT

DYO Usta Ligi

Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın en renkli destekçisi Dyo, Usta Ligi ile Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteren boya ustalarını bir araya getirdi.

SİTEYE GİT
  • OTURMA
    ODASI
  • YATAK
    ODASI
  • ÇOCUK
    ODASI

Renk Yağmuru KartelamızıDenemek İster misiniz?

Duvarlarınızı hangi renkle donatmak isterseniz, Dijital Renk Yağmuru Kartelamız'dan istediğinizi seçip, kodunu hemen öğrenebilirsiniz.

*Ekran rengi/ışığı ve çözünürlüğe bağlı olarak renkler orjinaline göre değişiklik gösterebilir. Nihai seçim için size en yakın satış noktamızı ziyaret ederek basılı kartelamızı incelemenizi rica ederiz.

Size en yakın
DYO satış noktası hangisi?

Konum servislerinizi açarak en yakındaki satış noktamıza ulaşabilirsiniz.