Aynalı mobilyalarla gelen şıklık fikirleri!

Ayna ayna söyle bana! Benim evimden daha şık bir ev var mı?

 Aynalar kendi başına oldukça vurucu bir tasarım öğesidir. Ayna sevginizi bir adım öteye taşımak istiyorsanız, aynaların kullanıldığı mobilya ve dekorasyon önerilerimize bakabilirsiniz. Bu fikirlerin evinize ışıltı getirmesi nerdeyse garanti! 

 
Bu Yatak Odası Misafirleri Şımartıyor

Kim geceyi bu şık misafir odasında geçirmek istemez ki? Cam avize ve aynalı komodin, küçük alanı hem göz alıcı hem de davetkar hissettiriyor.

Aynalı Mobilyalarla Penceresiz Bir Oda Nasıl Aydınlatılır

Evinizde penceresiz bir köşeyi aydınlatmaya mı çalışıyorsunuz? Aynalar size bu konuda yardımcı olabilir. New York merkezli bu home-ofisi aydınlatmak için soldaki konsol masası da dahil olmak üzere aynalı parçalar kullanıldı. Akıllıca yerleştirilmiş perdeler, ofis depolama alanını gözden uzak tutarken bir pencere gibi görünüyor.


Yemek Odasında Hollywood Işıltısı

Hollywood Regency tarzının hayranları, bu gösterişli yemek odasına bayılıyor. Aynalı kenarlı masa, ruhunuza iyi gelen bir parlaklık sunuyor. 


Aynalı Mobilyalar Hem Şık Hem Pratik Olabilir

Bu oturma odasında, aynalı bir sehpa gün boyunca güneş ışığını güçlendiriyor. Duvarın karşısında küçük aynalı bir şifonyer gözünüze çarptı mı? 


Sade Aynayı Çarpıcı Bir Odak Noktasına Dönüştürün

Bu fikirle, herhangi bir sıradan aynayı, tarz sahibi bir mobilyaya dönüştürebilirsiniz. Bu çarpıcı suluboya etkisi, cam boya ile yapılmış.


Eskitilmiş Tarzda Aynalı Mobilya

Genelde aynalı mobilyalar keskin modern çizgilerde tasarlansa da, size farklı bir örnek sunmak istedik. Bu aynalı sehpa eskitilmiş görünümü ile, klasik mobilyalarla dolu bir oturma odasına farklı bir karakter katıyor.


Duvarda Aynalı Bir Tarz

Aradığınız aynalı mobilyayı bir türlü bulamadıysanız ve odanız da küçükse cesur bir adım atmaya ne dersiniz? Londra’da bulunan bu küçük dairenin içi aynalı bir duvarla sihirli bir şekilde genişliyor. Siz de benzeri bir çözümü deneyebilirsiniz.


Loş Mekanlarda Aynalar

Loş ortamlarda aynalar size beklenmedik sürprizler yapabilir. Mobilyalara ve aydınlatmalara farklı anlamlar katabilir. Aynen İngiltere’deki bu barda olduğu gibi.. 


Aynalı Masalar Birçok Dekorasyon Stiline Uyumludur

Aynalı mobilyalar tipik olarak Hollywood Regency stiliyle ilişkilendirilir ancak bu örnek modern dekorasyonlara da çok yakışan bir unsur olabileceğini kanıtlıyor. 


Sadeliğe Zarafet Katın

Bir mobilyaya aynalı detaylar eklemek, şıklık ve zarafet getirmek için neredeyse hatasız bir çözümdür. 


Özel Aynalı Tasarım ile Neoklasik Banyo

Las Vegas’ta iç mimar Tara Dudley, bir müşterisinin banyosuna çarpıcı neoklasik bir görünüm kazandırdı. Bu pastanın çileği ise, geniş alan hissini veren beyaz ve altın aynalı makyaj masasıydı. 

Aynalı Mobilyalar Fark Ettirmeden Büyüler

Aynalı mobilyaların en önemli özelliklerinden biri de siz orda olduğunu fark ettiğinizde etkileyici bir şıklık hissi bırakmasıdır. 


Oturma Odasında Rahatlatan Bir Detay

Karmaşık dekorasyon stillerinin rahatlatan mobilyası aynalı tasarımlar olabilir. Aynen bu orta sehpanın bu oturma odasında yaptığı gibi…

Renk Cümbüşüne Vurgu

Çoğunlukla nötr renklerin kullanıldığı bu odada vurgu rengi olan moru yükseltmek için aynalı bir orta sehpa çok iyi bir çözüm olmuş. Ayrıca bu harika parça, geceleri avizeden gelen ışığı yansıtıyor ve odaya zenginlik katıyor. 

Aynalı mobilya örneklerimize doymadıysanız, aşağıda sizler için derlediğimiz ve aynaların kullanıldığı diğer dekorasyon örneklerine de göz atabilirsiniz.