Boyanınca Muhteşem Bir Şekilde Dönüşen Mekanlar

Her türlü mekanda boyanın etkisi siyahla beyaz kadar fark yaratabilir. İste sizin için seçtiğimiz boyandıktan sonra muhteşem bir kimliğe bürünen gerçek yaşamdan örnekler!

Küçük mekanda boyanın yenileyici gücü. Dar ve bakımsız görünen bu mutfak beyaza boyanarak mekanda genişlik algısı yaratılmış. Ayrıca mutfak çekmeceleri füme rengi ile kişilik kazanmış. Duvar rengi ile uyumlu beyaz mutfak dolapları ise alanın çok daha ferah algılanmasına katkıda bulunuyor. 

Bu banyo renk değişimi ile adeta yeniden doğmuş görünüyor, ne dersiniz? Uyumlu seçilen aksesuarlar ve yumuşak tonlarda kullanılan boya rengi  ile mekan konforlu bir hisse bürünüyor. 

Bej tonlarda boyanan ve dekoratif öğelerle yenilenen bu merdiven, evin en hoş köşelerinden birine dönüşüyor. 

Tüm ev beyaz renkle bambaşka bir kimliğe kavuşuyor. Arka plan olarak kullanılan beyaz renk mobilyaların ön plana çıkmasını sağlıyor.
 
Bu eski ve kullanılmayan çatı arası, açık tonlarla boyanarak ve uyumlu mobilyalarla döşenerek country tarza güzel bir örnek oluşturuyor.


 
Ve son olarak dış mekanda rengin ve yenilenmenin önemine çok güzel bir örnek. Kim bu mekanda akşamüstü çayını yudumlamak istemez ki?