Dekorasyonda Son Trend: Makrome

Modanın ne zaman hangi şekilde karşımıza çıkacağı belli olmuyor. Hemen hemen herkesin evinde kullanılan bir parça, bir sonraki sezon hiç kullanılmamış gibi ortadan kalkıyor. Bu tür durumlarda kaldırdığınız parçaları elden çıkarmak yerine evin uygun bir kısmında saklamanızda fayda var. Çünkü makromelerde olduğu gibi tekrar gün yüzüne çıkabilir.

İplerle Dekorasyona Farklı Bir Bakış Açısı Kazandırılıyor

Gündemi takip etmek ve modadan geri kalmak istemiyorsanız bu sezon evinizde bolca iplik kullanabilirsiniz. Naylon ipliklerle bazen bir çerçeve, bazen bir duvar süsü, bazen tavana asılı bir saksılık, bazen de bir yastık olarak karşımıza çıkan makromeler eve nostaljik bir hava kazandırıyor.

Kendi Makromelerinizi Kendiniz Hazırlayın

Biraz zamanınız, biraz da ilginiz varsa sezonun modası makrome süsleri satın almak yerine kendiniz de yapabilirsiniz. Her ne kadar biraz emek ve zaman gerektirse de tamamlandığında oldukça şık ve farklı bir görüntü oluşturuyor. Özellikle ahşap dekorasyon stillerini kullanıyorsanız bu trendi mutlaka denemelisiniz.

Çiçeklerinizi Emanet Edin

Dilediğiniz her ortamda kullanabileceğiniz makrome örgülerin çiçek saksısı şeklindeki tasarımına evinizin bir köşesinde yer verebilirsiniz.

Duvarlara Hareket Kazandırıyor

Duvar süsleri şeklinde hazırlanan makrome örgüler duvara asıldığında oldukça şık bir görünüm oluşturuyor. Farklı renk ve boyutlarda hazırlayabileceğiniz duvar süslerini uçları püsküllü şekilde kullanarak farklı bir görünüme kavuşturabilir, bu sezonun iki trendini evinizin dekorasyonunda buluşturabilirsiniz.

Mutfaklara Tarz Kazandırıyor

Dekorasyonda makrome örgü trendi ile perdelerinizi de farklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Özellikle mutfak için ideal olabilecek makrome perde modellerini renkli boncuklarla süsleyerek hoş bir hava yaratabilirsiniz.

Görseldeki renk: 0588