Duvarlarınıza Gökyüzü ve Denizin Huzurunu Taşıyın

DYO’nun Renk Yağmuru Kartelası’nda yer alan Mavi & Turkuaz Renk Damlası, berrak gökyüzü ve dingin denizlerin huzurunu mekânlara taşıyor. Ruhun şifa kaynağı mavi renk insana evrenin bir parçası olduğunu hissettiriyor.

Sakinleştirici bir etkiye sahip olan, kullanıldığı mekânlara sükûnet yayan, duygusal rahatlama sağlayan mavi; huzur ve barışın rengi olarak ifade ediliyor. Stres atıcı özelliğe sahip mavi ve tonları, özgür iradeyi güçlendirirken gerçeklik, güzellik, derinlik, sabır duygularını da artırıyor.

Ruhun Şifa Kaynağını Yaşam Alanlarınıza Taşıyın

Her dönem trend renkler arasında yer alan Mavi & Turkuaz tonları beden üzerinde rahatlatıcı etkisinden dolayı yüksek tansiyonu düşürme gibi bir özelliğe de sahip. Ruhun şifa kaynağı olan mavi renk, psikolojik olarak sakinlik ve huzur verirken fizyolojik olarak da kan basıncını düşürüyor. Özgürlüğün rengi olarak tanınan Mavi & Turkuaz, insana evrenin bir parçası olduğunu en çok hissettiren renk olarak biliniyor.

Mavi & Turkuaz Renk Damlası, tercih edildiği mekâna sağlık ve temizlik hissini de getiriyor. İnsanın yaratıcılık duygularını açığa çıkartırken yeteneklerin gelişmesine olumlu katkı sağlıyor.