Eğlenceli Evlerde Pop Art Stili

Evinizin sizi yansıtması çok önemli. Kendinizi oraya ait hissetmeniz, eşyaların konumu, duvar rengi, kullandığınız aksesuarlara kadar her şey sizden ve beğenilerinizden izler taşıyor olmalı. Kendini eğlenceli olarak adlandıran ve birçok rengi bir arada görmeyi neşe olarak kabul eden biri için en uygun stil pop art. 1960 ve 1970’li yıllarda ortaya çıkan ve etrafı kasıp kavuran pop art stili hakkında yapabileceklerinizi sıraladık... 

İçinizdeki Enerjiye Güvenin 

Pop art stili için ihtiyacınız olan en önemli şey içinizdeki enerji. İkinci iş olarak renk ve desen uyumu dikkat çekiyor. Hangi rengi tercih ederseniz edin kullanmak istediğiniz rengin neon tonlarını ön planda tutun. Desen olarak geometrik ve karışık desenler pop artın olmazsa olmazları arasında. Bu yüzden renkleri ve desenleri birbiri ile karıştırmaktan korkmayın. 

Aksesuar Kullanımında Özgürsünüz 

Pop art stilinde bir ev için aksesuar düşünüyorsanız ilk tercihinizi tablolardan yana kullanın. Ünlülerin pop art tarzında yeniden yorumlanmış tabloları evinizin en şık aksesuarı olacak. Audrey Hepburn ya da Marilyn Monroe tablosu, koltuklarınızda ya da halınızda bu çizimlere yer vermeniz bu stil için verilmiş en doğru karar olacak.

Görseldeki renk: 0001 Beyaz