Eski Sandalyeleriniz İçin Zevkli ve Akıllı Dönüşüm Fikirleri!

Eski sandalyeler modası geçince veya yıpranınca artık istenmeyenler deposuna kaldırılır. Ancak artık bu durum böyle olmak zorunda değil! Sizin için araştırdığımız dönüşüm fikirleri ile sandalyeler yeniden şıklık ve rahatlık kazanacak! 

 


Ofis Sandalyesine Klas Etki

Sadece zevkli bir boya rengi, Dyo Hobilux dokunuşu ve döşeme değişimi ile büyük bir etki yaratabilirsiniz.
 

Yemek Sandalyeleri Güncellendi

Eski çağdan kalma gibi görünen bu sandalyeler boya ve döşeme dokunuşu ile en şık kafeye bile yakışır duruma geliyor. İddialı bir kırmızı tonu ve tipografik kumaşın uyumu ile siz de sandalyelerinizi bu görünüme kavuşturabilirsiniz.  

 

Eski Ahşap Sandalyeler Artık Daha Şık

Sıkıcı eski sandalyenin siyahın elegant dokunuşu ile nasıl dönüştüğüne bakar mısınız?

 


Gerçek Bir Dönüşüm

Lime lime olmuş süngeriyle hiç kimsenin yüzüne bakmadığı bu parça, çiçekli desenler ve sarının uyumu ile oldukça sevimli bir mobilya haline geliyor. 

 


Döşemenin Yarattığı Sihir    

Yeni ortamına uyum sağlaması için geometrik yeşil döşemesi ve ayakların Dyo Hobilux ile beyaza boyanması ile birlikte, bu konforlu sandalye artık herkesin favorisi oluyor. 

 


Şablonlarla Sanat Katın

Bir sandalyeyi boyamak onu güzel bir şekilde yeniler. Ancak muhteşem bir dönüşüm istiyorsanız, şablonları kullanmayı deneyin. Siz de şablonlarla boyayarak sandalyelerinize sanatsal bir dokunuş ekleyebilirsiniz. 

 


Sıradanlıktan Kurtulmanın Yolu

Bu sandalyelere hepimiz bir yerlerde denk gelmişizdir değil mi? Bu sıradan sandalyeleri özel yapmak istiyorsanız yukardaki örneğin benzerini uygulayabilirsiniz. 

 

İddialı Olmak İsteyenlere

Kendin yap projelerinde biraz daha iddialı ve deneyimliyseniz, sandalyenizi boyarken siz de bu ombre stilini uygulayabilirsiniz.

 

 

Yeşilin Ferahlatan Gücü

Adeta hurdalıktan çıkmış gibi görünen bir sandalye, evinizin en canlı mobilyası nasıl olabilir? Tabii ki Dyo Hobilux dokunuşu ve yeşil rengin yenileyici gücü ile! Siz de modern bir dokunuş arıyorsanız, yeşil tonları ile sandalyenizi geri kazanabilirsiniz. 

 

Kumaş Seçiminin Önemi

Kumaş rengi, deseni ve dokusu sandalyenizi dönüştürürken belirleyici olacaktır. Burada olduğu gibi desen ile boya rengini uyumlu seçmeye özen gösterin. Ayrıca, zevkli bir desen seçiminin sandalyeniz için çok önemli olduğunu aklınızdan çıkarmayın. 

 


Bahçeniz İçin Yenilik

Dyo Hobilux, tüm yüzeylerde yenileyici bir güce sahiptir, metal yüzeyler dahil! Bu eski demir sandalyeyi demode renginden ve yıpranmış görüntüsünden kurtarıp, boyanın gücü ile bambaşka bir hayata kavuşturabilirsiniz. Ayrıca tamamlayıcı bir yastık dokunuşu ile dış mekana şıklık getirebilirsiniz.