Evlerde Deve Tabanı Ayrıcalığı

Görmekten en çok keyif aldığımız renklerin başında yeşiller geliyor. Girdiği her ortama enerji katan yeşil renk, deve tabanı formatıyla karşımıza çıkıyor. Büyüdükçe daha güzel bir bitki haline gelen deve tabanları özellikle salonlar için en gösterişli aksesuarlardan. Evinizin gölge ya da yarı gölge bir köşesine deve tabanını konumlandırabilirsiniz. Yaz aylarında her gün suladığınız, kış aylarında ise aralıklarla su verdiğiniz deve tabanı çok çabuk büyüyerek salonunuzun en iddialı parçası olacak.

Ev Tekstil Ürünlerinde Deve Tabanı Farkı 

Deve tabanı modasına ayak uydurmak için evinizde illa ki çiçek büyütmenize de gerek yok. Ev tekstil ürünleri de kullanabilirsiniz. Beyaz üzerine konumlandırılan deve tabanı yapraklarıyla hazırlanan yastık kılıfları bu yılın iddialı aksesuarlarından. Bunun yanı sıra aynı tarz bir kumaştan hazırlanan masa örtüsü ve sandalye kılıfları ile bahçelerde hoş bir ambiyans da yaratabilirsiniz. 

 

Renkli Duvarlara Yeşil Dokunuşlar 

Minimal bir dekorasyon seviyorsanız renkli duvarlarınıza deve tabanı yaprağıyla hazırlanmış bir tablo asabilirsiniz. Böylece evinizde hoş bir ambiyans yaratabilirsiniz.

 

Görseldeki renk: 3212