Ferforje Bahçe Mobilyaları Geri Dönüyor!

Bahçenizde bir teras veya sadece boş bir alanınız varsa, yaz kış dayanıklı ferforje mobilyalar sizin için hem şık hem de güncel bir seçenek olabilir. Plastik ve ucuz bahçe mobilyalarının hayatımıza girmesiyle bahçelerimizdeki yerini kaybeden ferforje,  adeta yeniden doğuyor. Yazımızdaki örneklerde de göreceğiniz gibi artık her zevke uygun ferforje mobilya bulmak mümkün!

Klasik bir örnekten başlayalım… Özellikle tarihi bahçelere ve ulu ağaçların altına ferforje mobilyalardan daha fazla yakışan bir seçenek düşünebiliyor musunuz? 

 

Klasik ferforje bahçe mobilyaları tasarımları, hem koyu hem de açık renkleri oldukça şık bir biçimde taşıyabiliyor. Sıradan bir verandayı eşsiz bir biçimde dönüştürmek ve elegans katmak için klasik ferforje mobilyalar ideal. 

Ferforje mobilya demek sadece klasik tasarımlar demek değil. Aşağıdaki tasarımlarda da fark edebileceğiniz gibi modern çizgiler ferforje ile birleşince, oldukça göze hoş gelen sonuçlar elde edilebilir. 

70’lerin retro çizgilerini yansıtan bu bahçe seti, yeşile kontrast bir mavi tonu ile yemyeşil bahçenin güzelliğini ortaya çıkarıyor. 

Modern ve yumuşak hatlara sahip bu masa sandalye takımı, doğal malzemelerin bir bütünleyicisi oluyor ve beyaz rengi ile de ortama şık bir dokunuş ekliyor. 

Modern ferforje mobilyalar, sadece yeşili bol bahçelere değil modern hatlara sahip tasarım mekanlara da oldukça yakışıyor. 

 

Yeşile en çok uyum sağlayan bahçe mobilyası, beyaza boyanmış ferforje demek herhalde abartılı olmaz. 

Kaliteli doğal malzemeler yarattığınız Akdeniz/İtalyan havasının tamamlayıcı son dokunuşu tabi ki ferforje mobilyalar oluyor. 

Ferforje bank tasarımları hem eskiyi çağrıştıran modelleri, hem de farklı güncel çizgilere sahip modelleri ile bahçelerde dayanıklı ve rahat bir seçenek. 

 

Yeşilin içerisine yerleştireceğiniz ferforje bank, sanki hep oraya aitmiş gibi duracak ve gözü hiç rahatsız etmeyecektir. 

Sadece bahçelerde değil, oturma ve yemek gruplarında da ferforje mobilyaların çok etkileyici  tasarımları artık çok sık karşımıza çıkıyor.