Güven Veren Sıcak Mekanlar

Sonbahar doğayı eşsiz bir tabloya dönüştürürken, DYO da mekânlarında yenilik isteyenlere toprağın, bereketin ve doğumun simgesi “Bej & Kahve Renk Damlası”nı öneriyor. Türkiye’de en çok tercih edilen renklerde liderliği elinde tutan bej ve kahve tonları ile siz de duvarlarınıza sonbaharın sıcak renklerini taşıyın.

Sonbahar ile birlikte havalar soğumaya başlasa da doğa renkleriyle içimizi ısıtmaya devam ediyor. Türkiye’nin köklü boya markası DYO’nun doğadan esinlenerek hazırladığı Renk Yağmuru Kartelası’nda yer alan Bej & Kahve Renk Damlası, mekânlara sıcaklık katarken güven ve huzur duygusunu beraberinde getiriyor.

DYO, bu sonbahar duvarlarında yenilik isteyenlere toprağın, bereketin ve doğumun simgesi olarak kabul edilen bej ve kahve tonlarını öneriyor. Verimliliği temsil eden, yaşama olan inancı destekleyen bej ve kahve tonları sadelik, kolaylık da demek aynı zamanda. Renk analistlerine göre hayal kırıklığını engelleyen, uykuları düzenleyen sonbaharın içinden gelen bu renkler fizyolojik olarak kronik yorgunluğa, migren ve baş ağrılarına da iyi geliyor. 

Her Renkle Uyumlu 

Genellikle her renge uyum sağlayan ve en çok tercih edilen renklerde Türkiye’de liderliği elinde tutan bej ve kahvenin açık tonları mekânlarda rahatlatıcı bir etki sağlıyor. Girişten, yatak odası ve mutfağa kadar hemen hemen her alanda rahatlıkla uygulanabilen bej ve kahve tonları diğer renklerin bütünü ile kombinlendiğinde dekorasyona zenginlik katıyor. Kahvenin içinde yer alan sarı tonları zihinsel odaklanmayı sağlarken, yine kahvede bulunan kırmızı ise enerjik bir hava yaratmaya zemin oluşturuyor.

Toprağın, bereketin güçlü etkisini yaşam alanlarınıza taşımak için DYO’nun Renk Yağmuru Kartelası’nda 8 farklı renk grubu arasında yer alan, “Bej & Kahve Renk Damlası” Kartelası’nın 24 değişik tonuyla duvarlarınızın rengini değiştirin, hayatınız değişsin.