Kışın Asaleti Mekanlarınıza Gelsin

Kış ayları ile birlikte doğa birçok yerde beyaz örtüsünü üzerine sermeye başladı. DYO da kışın asaletini mekânlarına taşımak isteyenlere Renk Yağmuru Kartelası’nda yer alan Gri & Beyaz Renk Damlası Kartelasını öneriyor. Gri & Beyaz’ın açık ve aydınlık tonlarıyla mekânlarda saf ve yalın bir hava yaratmak mümkün.

Türk boya sektörünün öncü şirketi DYO, mekânlarında değişiklik yapmak isteyenlere kışın asaletini taşıyan Gri & Beyaz Renk Damlası kartelasında yer alan renkleri öneriyor. DYO’nun doğadan ilham alarak hazırladığı Renk Yağmuru Kartelası’nda yer alan “Gri & Beyaz” tonlar, gerçekliğin ve mükemmelliğin ifade şekli olarak biliniyor. 

Türkiye’de son yıllarda en çok tercih edilen renk olan “Gri & Beyaz”, mekânları asil bir hale getirirken, saf ve temiz bir ortam yaratılmasına da yardımcı oluyor. Renk uzmanlarına göre tüm renkleri içinde barındıran ve asil ruh halini simgeleyen beyaz; temizliği, saflığı, doğruluğu, dürüstlüğü, iyi niyeti, istikrarın ve sürekliliğin yanında kendi halinde davranmayı da temsil ediyor. Beraber kullanıldığı tüm renklerin etkilerini artıran beyaz, griyle birlikte kullanıldığında mekâna iyilik ve mükemmellik katıyor.

Kullanım Alanı Oldukça Yaygın

Yalın mekânlar tercih eden sofistike seçim sahibi insanlar, yaşam alanlarında ‘’Gri & Beyaz’’ tonlarını kullanarak uyum ve ahengi bir arada yaşıyor. Kullanım alanı oldukça geniş olan “Gri & Beyaz” tonları özellikle sarı renk ile birlikte uygulandığında yaşam alanlarına etkin bir kontrastlık ve enerji katmaktadır.


Görseldeki renk: 0001 Beyaz