Ev Dekorasyonunda Küçük Dokunuşlar

Ev dekorasyonu mobilyasından aksesuarına, ev tekstil ürünlerinden evde kullanılan renge kadar derin bir dünya. Zevkler ve renkler her ne kadar tartışılmaz olsa da her beğeni için değişmeyen kurallar var. Dekorasyonun tamamlayıcı öğeleri de bu kurallardan biri. Evinizde hakim olan dekorasyon stiline göre kullanabileceğiniz öğelere karar verebilirsiniz.

Ahşap Objeler

Modası geçmeyen parçalardan olan ahşap çoğu evin kapısını aralıyor. Sıcak ve doğal bir hava yaratan ahşap objeler evin hemen hemen her alanında kullanılabilir.

Camlar

 Sadeliğin ve şeffaflığın temsilcisi olarak kabul edilen cam eşyalar da evlerde sık sık görebileceğimiz objelerden. Kullanıldığı ortamda ferahlık duygusunu da beraberinde getiriyor.

Metaller

Sert bir malzemeden inşa edilmiş olması ve net hatlara sahip olması nedeniyle karakterli objelerin başında gelir metaller. Modern görüntüsünün yanı sıra mekanlarda mesafeli bir ortam oluşturuyor.

Seramikler

 İngiliz stilinin en gözde parçaları arasında yer alan porselenler, meraklıları için evlerin olmazsa olmaz parçaları arasında yer alıyor. Toprağın sıcaklığını ve doğallığını yansıtan seramikler ağırbaşlı objeler olarak kabul ediliyor.

Mumlar

Kullanıldığı her ortamda romantik bir hava yaratan mumlar, ev dekorasyonunun da tamamlayıcı ögelerinden biri. Kokulu, kokusuz ve suda yüzen olmak üzere birçok çeşidi bulunuyor.

Tablolar

 Başlıca dekorasyon öğeleri arasında yer alan tablolar, kullanıldığı her ortama modernliği de taşıyor.

Vazolar

 Malzeme açısından zengin bir alternatif sunan vazolar da evlerin olmazsa olmazları. Renk, boyut, şekil, malzeme açısından birçok çeşide sahip olması her dekorasyon stili için uygun seçenekler sunmasını sağlıyor.

Yastıklar

Koltukların en sevdiği ikilisi olan yastıklar sıcak bir atmosfer yaratmak için ideal.

Görseldeki renk: 5673