Mekanlara Bilgelik ve Mutluluk

DYO, bu yaz mekânlarını yenilemeye hazırlananlara, uygulandığı yere mutluluk ve huzuru taşıyan Mor & Lila Renk Damlası’nı öneriyor. ‘Mutlak mutluluğun rengi' olan mor ve tonları bilgelik, kutsallık ve alçakgönüllülüğün de simgesi olarak kabul ediliyor. Mekânlara esrarengiz ve mistik bir hava katan mor, zengin bir görüntü de kazandırıyor. 

İlham Veren Duvarlar

Renkler üzerine yapılan araştırmalara göre mor, egoları ortadan kaldıran, ilham verirken yaratıcı düşüncelerin gelişmesine de katkıda bulunan bir ortam hazırlıyor. Uykusuzluk çekenlere tavsiye edilen mor ve tonları, uykuyu desteklerken rüya aktivitelerini de geliştiriyor. Mor ve lila renk tonları, psikolojik olarak pozitif yükleme rengi olarak kabul edilirken, fizyolojik olarak uykuların düzenlenmesine yardımcı oluyor. 

Mor ve Ötesi

Mor ve tonları mekânlara ilahi bir ışık vaad ediyor. Pantone’in yaratıcılık ve icatlara ilham veren renk olarak açıkladığı Ultra Violet yeni teknolojileri keşfetmeyi, galaksiyi daha sanatsal ifade etmeyi anlatıyor.

Renklerin güçlü etkisinden faydalanmak hayatınızın enerjisini yükseltmek için DYO’nun Renk Yağmuru Kartelası’nda 8 farklı renk grubu arasında yer alan, “Mor & Lila Renk Damlası”nın 24 değişik tonuyla duvarlarınızın rengini değiştirin, hayatınız değişsin.

Görseldeki renk: 4707