Renklerle Sadeliğin Huzurunu Yakalayın!

Evimiz huzur bulduğumuz ve rahatladığımız yerdir; araştırmalar da bunu destekliyor. Ayrıca yapılan bir bilimsel çalışmada özellikle evimizin boyasının renginin ruh halimiz üzerinde çok etkili olduğu ispatlandı. Hal böyleyken, boya rengini huzur veren tonlardan seçmenin rahatlamamıza yardımcı olacağı aşikar. 


Neyse ki Dyo da bizi düşündü ve dinginlik veren tonlardan bir koleksiyon oluşturdu. Zevkinize göre 15 farklı ve mükemmel ton içeren bu keyifli koleksiyondan bazı renkleri örneklediğimiz yazımızı ise sizin için hazırladık. Dyo’nun tüm Doğal & Dingin Renkler Koleksiyonu’nu görmek isterseniz Doğal & Dingin Renkler Kartelası'nı inceleyebilirsiniz. 


Yazımızda kullandığımız görsellerimizin temsili olduğunu ve renklerin dijital ortama, ışığa ve ekrana göre değiştiğini belirtmek isteriz. Orijinal renkler için basılı kartelalarımızı incelemenizi tavsiye ederiz. 


Dyo’nun Dingin Renkler Koleksiyonu’nda birçok renk bulunuyor ve açık tonlardan koyu tonlara kadar uzanıyor. Bahçe Kapısı (0069) açık tonlardan birisi ve evinize ferahlık getiriyor

Bir diğer açık ton Puslu Akasya (0204), farklı vurgu renkleri ile kombinlemek için mükemmel bir renk. Evinde ferah bir huzur isteyenlerin klasik tercihi. 

Evinize dingin bir hava getirerek stresle başa çıkmanın yolunu arıyorsanız Sonbahar Sisi (0276) tam size göre. Üstelik doğal malzemelerle tasarıma da çok yakışıyor. 

Dyo’nun Dingin Renkler Koleksiyonu’ndaki toprak tonlarından biri olan Durgun Bej (1214) ahşap detaylarla uygulamak için birebir. 

Kıyı Ovası (1469) hem huzur hem de elegans içeren dekorasyonların bir vazgeçilmezi olacak gibi görünüyor. 

Uzmanlar huzurun anahtarı olarak nötr tonları tercih edilmesini öneriyor. Taşlı Bahçe (2279) bu nötr tonlar eşliğinde yapılacak bir tasarım için mükemmel bir arka zemin tercihi. 

Sahil Sadeliği (2669) ile sahilin huzurunu ve toprak kokusunu evinize getirebilirsiniz. 


Gelelim Dyo’nun Dingin Renkler Koleksiyonu’ndaki daha soğuk tonlara. Kaçamak Gri (9065) bir asalet havası için beklenmedik bir seçenek olabilir. 

Tabii Dyo’nun Dingin Renkler Koleksiyonu’nda sadece bu renkler yok. Zevkinize ve dekorasyonunuza uygun renkleri görmek isterseniz Doğal & Dingin Renkler Kartelası'nı inceleyebilirsiniz.