Serin Mevsimin Sıcak Ortamı 

Soğuk havaların gelmesiyle birlikte dışarıdaki yaşam evlere taşındı. Serin havalarda sıcak mekanlar yaratmak için şimdi kolları sıvama zamanı.

Mumlarla İşe Başlayın

Serin bir ortamı ısıtmak için akla ilk gelen detay mumlardır. Akşam yemeklerinde sofraya şıklık katan, kullanıldığı ortamda sıcak bir ambiyans yaratan mumlara evinizde mutlaka yer açın. İster tek tek ister birkaç tanesini yan yana yerleştirerek kullanabilirsiniz.

Halıları Değiştirme Zamanı

Mevsim geçişlerinde evlerde değişen parçalardan biri de halılar. Yaz aylarında kilim, yolluk gibi ince kullanılan parçalar kış aylarında yerini halı ve postlara bırakıyor. Kış aylarında zeminin büyük kısmını kaplayacak halılara yer açın.

Battaniyelere Yer Açın

Serin havaların en güzel eşyalarından biri de battaniyeler. Dışarıda yağmur yağarken battaniyenin altında film izlemeye kim hayır diyebilir ki? Koltuk üzerine yerleştireceğiniz güzel bir battaniye ile hem şık bir dekorasyon oluşturabilir hem de keyifli bir ortam yaratabilirsiniz. 

Farklı Desenler Farklı Stiller

Kış evlerinin en keyifli aksesuarları arasında yastıkların yeri başka. Yaz aylarında balkonları bahçeleri süsleyen yastıklar kış aylarında evlere konuk oluyor. Farklı boyut veya desenlere sahip yastıkları bir arada kullanarak ev dekorunuza hareket kazandırabilirsiniz. İster salon ister yatak odasında yer vereceğiniz yastıklar ile hoş bir ambiyans yaratabilirsiniz.