Sokağın Kültürünü ve Ruhunu Evinize Taşıyın! 

Yaz geldi, sokaklara çıkma vakti. Peki dışarıya çıkamıyor ve günün büyük bir bölümünü evde geçirmek zorunda kalıyorsak ne yapmamız lazım? Sokağın ruhunu ve kültürünü evimize yansıtmamız lazım. İşte sokakları evinize taşıyacak harika ipuçları. 

  

Sokaklari Renklendiren Grafitiler, Evinizi de Renklendirsin!

Sokakları sokak yapan grafitilerdir. Hızlı bir araştırma sonucu kolaylıkla bulabileceğiniz grafiti stencil’ları ile odalarınıza sokağın ruhunu yansıtabilirsiniz.


   


Evinizi Sokaklara  Açın

Sokakları anımsatan binaların resimlerini boya ve çizimlerle duvarlarınıza geçirerek sokağın atmosferini evinize getirebilirsiniz.


      

Renkli Sokaklardan Renkli Odalara

Sokaklarda her renk tonuna mutlaka rastlamışızdır. Sokakları sokak yapan en önemli özelliklerden biri de farklı renk çeşitliliğini içinde barındırmasıdır. Sokağın bu renkli dünyasını odanıza yansıtmaya ne dersiniz? Kâğıt bantların yardımıyla duvarlarınızı renklendirebilir, renkli ve cıvıl cıvıl sokakların ruhunu evinize taşıyabilirsiniz.  


  
Kaldirim Taşi Rengİ Evinize İyi Gelecek

Sokakların en büyük simgesi kaldırım taşları. Kaldırım taşlarında da yoğun olarak gri, grafit, kırmızı ve kahverengi renkleri tercih ediliyor. Siz de sokağı eve getirmek için bu renklerden faydalanabilirsiniz. 

  
Grinin Sokak Tonu

Sokakları binalar oluşturuyor, binalar da sokak duvarları da genel olarak gri çimento rengine sahip. Sokağın atmosferini evinize getirmek isterseniz, gri çimento rengine salonlarınızda yer verebilirsiniz. 


Farklı Şehirler FarklıI Sokaklar

 
Alaçatı sokağı esintileri

Birçoğumuz yazları Alaçatı’ya gitmiş ve oradaki sokakları adım adım dolaşmışızdır. Mavi ve beyazın muazzam uyumuna orada şahit olmuşuzdur. Kafeler, binalar, butik otellerdeki kullanılan renk kombinasyonlarından ilham alabilir, evinizde Alaçatı esintisi yaratabilirsiniz.


Bodrum Havası Evinizde

Bodrum denince ilk aklımıza beyaza boyanmış evleri geliyor. Sıcak iklime sahip olduğu için dışarının ısısını içeri vermesin diye Bodrum’daki evlerin çoğu beyaza boyanıyor. 
Siz de odanızın duvarlarında Bodrum beyazını tercih ederek Bodrum’u evinizde yaşayabilirsiniz.