Sonbaharın Duygusallığı Evlere Yansıyor

Sonbahar aylarında evler de kullanılacak en iyi aksesuarlar arasında mum ve koltuk şalı geliyor. Kullanıldığı ortamda sıcak bir ambiyans oluşturan koltuk şallarının diğer objeler ile uyumlu olması önemli. Bu yüzden seçeceğiniz şalın renk ve desen olarak evin genel dekorasyonuna uyum sağlamasına özen gösterin. Bu mevsimde evlerde öne çıkan bir diğer trend ise nakışlı motifler. Yatak odalarına çok yakışan nakışlı motifler özellikle yatak örtülerinde ve fon perdelerde kendini gösteriyor. Renk olarak turuncu, koyu yeşil ve kırmızı tonlarını tercih ederseniz sonbahar ev tekstil trendlerine göre hareket etmiş olursunuz.

Retro Görünümlü Mobilyalar

Bu sonbaharda dikkat çeken mobilya modelleri arasında kavisli kanepeler ilk sırada yer alacak. Küçük veya büyük alan mobilyalarında canlı ve soft renkler ile birlikte retro görünümlü mobilyalar yeniden ilk sıralara yerleşirken, tasarımcıların geniş hayal gücü, heyecan verici tasarımları öne çıkararak mükemmeli sunmayı sağlayacak. Çok amaçlı işlevsel mobilyaların en önemli parçalarından olan loft ürünler, modern ve zarif silüeti ile de dikkatleri çekecek.

Sofralardaki Düzen Değişecek

Tek tip porselen takımların yerini el boyaması seramik tabaklar ve ahşap servisler alacak. Koyu tonlarda ekoseli bir masa örtüsü ile masalar, sonbaharın kurutulmuş yaprakları, mumlar ve bal kabaklarıyla süslenerek, fark yaratılacak.

Dekoratif Elementler

Örneğin, evinizin içindeki veya dışındaki kapıların üzerine ya da duvarlara kurutulmuş yapraklardan oluşturduğunuz kolajları asabilirsiniz. Bunun yanı sıra soluk ağaçlardan elde edilmiş masif banklar satın alabilir, bu bankları kendi hazırladığınız renkli minderlerle süsleyebilirsiniz. Bu küçük dokunuşlar sonbahar aylarında evinizi ısıtmaya yetecek.

Görseldeki renk: 0001 Beyaz