Dewilux ile Çocuk Odası Mobilyaları Daha Renkli

Kıyafetlerinden oyuncaklarına kadar her şeyine dikkat ettiğimiz çocuklarımızın odalarını renklendiren ve kullandığı mobilyaların üzerinde yer alan boyalar da büyük bir öneme sahip… 
Sararma direncinden fiziksel ve kimyasal dayanıklılığa antibakteriyel özelliğinden su bazlı veya solvent bazlı olup olmadığına kadar çocuk odalarını ve mobilyalarını boyatırken birçok faktör göz önüne alınmalı.
Türkiye’nin en köklü boya üreticisi DYO, ürün yelpazesinde yer alan Dewilux mobilya boyaları ile ailelere renk alternatiflerinin yanı sıra su bazlı sistemler, akrilik sistemler ve poliüretan sistemler şeklinde farklı ürün seçenekleriyle maksimum kalite sunuyor.
Dewilux, su bazlı ürünleri ile sürdürülebilirliğe katkı sağlarken su bazlı vernikleri, sonkatları, astarları ile ahşaba dayanıklılık ve ahenk katıyor. 

  • A25 Seri hydrolack ürünleri, hızlı kuruma, yüksek kimyasal dayanım, yüksek sararma direnci ve parlaklık gibi özellikleriyle öne çıkıyor. 
  • A31/A32/A33 Seride uygulama kolaylığı, renk ve parlaklık çeşitliliği gibi özellikleriyle sunuluyor. 
  • 701 Seri Ultramar Akrilik ürünleri, çizilme direnci ve yüksek fiziksel dayanım, tam sararmazlık ve renk/parlaklık çeşitliliği sunuyor. 
  • 602 Seri Astarlar, ahşap zeminlere çok iyi yapışma, elastikiyet, yüksek doldurma gücü, zımpara kolaylığı ve renk çeşitliliği ile seçilecek sonkatlara kolayca uyum sağlıyor. 
  • 601/621 Seri Derodur/Ultramar Sonkat renk ve parlaklık çeşitliliği olan ürünler olmakla birlikte yüksek kimyasal dayanım, sararmazlık ve yüksek çizilme ve darbe dayanımı ile uzun soluklu bir güvence veriyor.
  • 621 Seri Ultramar “Çizilmez” Sonkatlar, antibakteriyel ürün sertifikalı, darbe ve çizilme direnci yüksek, sararma yatkınlığı çok düşük ve kaliteli ürünler, mobilyanın sağlıklı olmasını sağlıyor. 

DYO, çocukların özel alanları olan odalarında keyifle vakit geçirebilmeleri için Dewilux markalı mobilya boyaları ile yüksek kalite ve çeşitlilik sunuyor. 


 

DYO'dan Son Haberler