DYO, 2022 Automechanika İstanbul Fuarı’na Katıldı

DYO, üç kıtadan tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerini bir araya getiren Automechanika İstanbul Fuarı’na, oto tamir boyaları ile katıldı.

Türkiye’nin en köklü boya üreticisi DYO, otomotiv satış sonrası endüstrisi için dünyanın lider ticaret fuarı markası Automechanika'nın Türkiye'deki tek etkinliği olan Automechanika Istanbul Fuarı’na, tüketicilere geniş bir renk yelpazesi ve kalite sunduğu oto tamir boyaları ile katıldı.

Gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarıyla boya sektörünün öncü markası olan DYO, oto tamir boyalarında sektöre sunduğu astar, sonkat, vernik, macun, sertleştiriciler ve yardımcı ürünlerini, Türkiye’den 34 bin, 141 ülkeden 13 bin olmak üzere toplam 48 bin kişinin katılım sağladığı Automechanika Istanbul Fuarı’nda sergiledi.

Bölgesel ve ulusal otomotiv üreticilerinin AR-GE, tasarım ve üretim ekiplerinin, sektördeki son gelişmeler, trendler ve teknolojiler hakkında güncel bilgiler edinmelerini sağlayan fuarda DYO’da yüksek renk tutarlılığı ürünleri ve sürekli geliştirdiği AR-GE faaliyetleriyle sektör profesyonellerine hitap etti.

Alanında uzman konuşmacıların yer aldığı, yüksek standartlarda eğitici, bilgilendirici ve aydınlatıcı sunumlardan, söyleşilerden ve oturumlardan oluşan fuar, 2-5 Haziran 2022  tarihlerinde İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlendi.

 

DYO'dan Son Haberler