DYO, Beşyıldız Serisine Bir Yeni Ürün Daha Ekledi

Türk boya sektörünün öncü şirketi DYO, Beşyıldız serisine eklediği yeni ürünü Silikonlu İpek Mat iç cephe boyası ile yüksek performans vadediyor, çevreci ürün gamını genişletiyor.

Türkiye’nin en köklü ve yerli boya üreticisi DYO, Ar-Ge’ye yatırım yapmaya devam ediyor. Beşyıldız serisine eklediği yeni ürünü Silikonlu İpek Mat iç cephe boyası ile DYO, yüksek örtücü özellikli ürününü bütçe dostu bir tutum ile tüketicisiyle buluşturuyor.

Zengin ürün çeşitliliğine sahip Beşyıldız serisi; Beşyıldız Silikonlu Mat, Beşyıldız Plastik, Beşyıldız Tavan, Beşyıldız Silikonlu Dış Cephe, Beşyıldız Sentetik Boya, Beşyıldız Silikonlu Astar, Beşyıldız Sentetik Astar ve seriye son eklenen Silikonlu İpek Mat iç cephe boyası ile tüketicinin farklı yüzeylerdeki tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Sürdürülebilir İnovasyon Çalışmaları

İnsan ve çevre merkezli yaklaşımı ile üretimlerine devam eden DYO, Beşyıldız ailesinin yeni üyesi Silikonlu İpek Mat iç cephe boyasında da bu tutumu devam ettiriyor. Atık miktarını en alt seviyeye indirip, çevreye verilen zararı daha da azaltmak amacı ile %30 geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiş plastik ambalajıyla tüketiciye sunulan Silikonlu İpek Mat iç cephe boyası, çevre dostu oluşuyla önem arz ediyor.

DYO Renk Pınarı ile Sınırlar Kalkıyor

Uygulandığı yüzeylerin nefes almasına izin veren ve yüksek örtücü özellikli Silikonlu İpek Mat iç cephe boyasını, binlerce değişik renk seçeneği sunan DYO Renk Pınarı renklendirme sistemi sayesinde, istediğiniz rengi seçerek yaşam alanlarınızı yeniden tasarlayabilirsiniz. 

DYO'dan Son Haberler