DYO Dewilux Markasıyla Modeko’da

DYO, 4 - 8 Mart 2020 tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı’nda Dewilux markası ile yer alıyor.

‘’MODEKO 2020 İzmir Mobilya Fuarı’’ 31. kez düzenleniyor. Uluslararası bir fuar olan MODEKO 2020, 4-8 Mart 2020 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleşiyor. Türkiye’den ve dünyanın birçok yerinden sektör temsilcilerinin katıldığı fuarda, 200 firma 1000’in üzerinde ürünüyle yer alıyor.

Fuara katılan firmalar arasında yer alan Türkiye’nin en köklü boya markası DYO, fuarda Dewilux mobilya boyalarını tanıtıyor. Kurulduğu 1954 yılından bu yana sektör liderliğini korumaya devam eden DYO, Ar-Ge çalışmalarına yönelik yaptığı yatırımlarla Dewilux ürün portföyünde yer alan mobilya boyalarındaki yeniliklerini sergiliyor. DYO, 5 gün boyunca devam edecek fuarda sektör profesyonellerine ve nihai tüketiciye ürünleri hakkında bilgi verecek.

Mobilya sektörünün son trendlerine ev sahipliği yapan fuarda, katılımcılar son tasarımları yakından görme fırsatı elde ederken, yeni işbirlikleri için de girişimlerde bulunacaklar.

Aralarında Lübnan, Suudi Arabistan, Kosova, Arnavutluk, Makedonya, Yunanistan, Libya, Kazakistan, Azerbaycan, Umman, Katar, Sırbistan ve Bosna Hersek başta olmak üzere 45 farklı ülkeden sektörün önde gelenlerinin MODEKO'yu ziyaret etmesi bekleniyor.
 

DYO'dan Son Haberler