DYO Hobilux ile Muhteşem Dönüşüm

Türkiye’nin en köklü ve yerli boya üreticisi DYO’nun yaşam alanlarınızı kolayca yenileyen boyası Hobilux, muhteşem dönüşümlere imza atıyor.

 

Eskimiş yüzeyleri ve eşyaları kolayca yenilemek ya da renklerini değiştirmek için kullanılabilen Hobilux, uygulandığı yüzeylere yenilik ve canlılık katıyor. Kendin yap projeleri için kolay uygulanabilir yapısı ile pratik ve eğlenceli çözümler sunuyor.

 

Gelişmiş formülü ile birçok farklı yüzeylerde kullanılabilen Hobilux, astar ve inceltme işlemine gerek duyulmaksızın direkt uygulanabiliyor. Binlerce renk seçeneğine sahip Hobilux; mutfak ve banyo dolaplarından yatak odalarına, çocuk odalarından salona kadar kısaca yaşam alanlarınızdaki hemen hemen her mekândaki seramik, metal, ahşap, plastik, mermer, cam, mobilya, taş veya duvar yenileyebiliyor.

 

Mat, İpek Mat veya Parlak Bir Görünüm

 

Yaşam alanlarında, özellikle sık kullanılan mekânlarda metal, ahşap, plastik, mermer, cam, mobilya, taş veya duvar yüzeylerde eskime yaşanabiliyor ya da bu alanları yenileme isteği oluşabiliyor.

 

İşte bu noktada bir kutu DYO Hobilux ile eskiyen yüzeylerde harikalar yaratabilirsiniz. Böylece eskiyen mobilyaları değiştirmektense Hobilux ile boyayabilir, mat, ipek mat ve parlak Hobilux Vernik seçenekleriyle yeni bir görünüme kavuşturarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Hobilux kartelasında yer alan 18 renk seçeneğine ek olarak, DYO Renk Pınarı Sistemi’yle sunulan binlerce renkten hayalinizdeki rengi de seçebilirsiniz.

 

EN71-3 Oyuncak Güvenliği belgeli Hobilux, hem kokusuz hem de su bazlı özelliği ile çocukların kullanıma uygundur.

 

Hobilux Vernik ile Yüzey Performansı Artıyor

 

Seramik, metal, ahşap, plastik, mermer, cam, mobilya, taş veya duvara Hobilux uygulandıktan 24 saat sonra yüzey performansının arttırılması amacıyla Hobilux Vernik uygulanabilir. Uygulanan yüzeyler çatlama ve soyulma yapmaz. Darbe ve çizilmelere karşı dirençli olan Hobilux Vernik, su bazlı yapısıyla zaman içinde sararma yapmaz.

 

 

DYO'dan Son Haberler