DYO ile Kapılar Renkleniyor

DYO’nun Massiveline ürün segmenti içerisinde yer alan su bazlı panel kapı boyası, mükemmel örtücülüğü ve sararmayan yapısıyla ahşap yüzeylere renk katıyor. Çevre dostu ürün; suya, ev kimyasallarına ve darbelere karşı yüksek dayanıma sahip.

Türk boya sektöründe öncülüğünü yenilikçi ürünlerle devam ettiren DYO, ahşap boya segmenti Massiveline ile kapılara renk getirdi. Sektörde üretim alanı çeşitliliği açısından farklı bir yere sahip olan DYO’nun Massiveline Su Bazlı Panel Kapı Boyası, çevre dostu, suya, ev kimyasallarına ve darbelere dayanıklı olmasıyla öne çıkıyor. 

Amerikan kapılarda ve her türlü ahşap yüzeyde kullanılabilen DYO’nun Su Bazlı Panel Kapı Boyası, kokusuz ve sararmayan bir ürün. Her türlü iç, dış ahşap yüzeylerde de uygulanabilen Massiveline Su Bazlı Panel Kapı Boyası’nın 10 standart rengi mevcut. Örtücü, yarı mat bir görünüme ve mükemmel yapışma özelliğine sahip olan ürünü tercih edenler, DYO Renk Pınarı’ndaki binlerce renk seçeneği arasından kendi özel renklerini de oluşturabiliyorlar. 

Kapılar ‘inci parıltısı’ ile parlasın…

DYO’nun sektördeki uzun yıllara dayanan deneyimi ve kalitesini yansıtan Massiveline serisinde ayrıca Su Bazlı Panel Kapı Boyası İnci Parıltısı da yer alıyor. Bu ürün özel pigmenti sayesinde kapılara parıltılı dekoratif bir görünüm kazandırıyor. Yüzeylere inci parıltısı efekti vermek için kullanılan Massiveline Su Bazlı Panel Kapı Boyası İnci Parıltısı, herhangi bir inceltme işlemine gerek duyulmadan, kullanıma hazır fırça ve rulo ile tek kat ya da iki kat olarak uygulanabiliyor. 
 

DYO'dan Son Haberler