DYO İle Sporseverlerin Aşkı Yüzlerine Yansıyor

2016 yılından bu yana A Milli Takımın sponsorları arasında yer alan DYO, milli maçlarda taraftarın futbol aşkını yüzlere yansıtıyor. Karşılaşmalar sırasında futbolseverlere ay yıldızlı şapka, çocuklara boyama kitabı, rüzgârgülü dağıtan DYO, yüz boyama etkinliği ile de statlara renk katıyor.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile yapılan sponsorluk anlaşması ile 2016 yılından bu yana A Milli Takımın ‘en renkli destekçisi’ olan DYO, mili maçlara renk katıyor. Milli sporcular sahada top koştururken sporun birleştirici gücünü daha da artıran projelerle milli takımın yanında yer alan DYO,  karşılaşmalardan önce stand kurarak taraftarın yüzüne milli takımın renklerini yansıtıyor. Milli maçlarda kırmızı beyaz şapka, boyama kitapları ve rüzgârgülü de dağıtan DYO, statlardaki futbol şölenine destek veriyor. 

MİLLİ TAKIMA  ‘YÜZ’LERCE DESTEK

Türk milli takımı EURO 2020 yolunda ilerlerken futbol ve futbolseverlerin yanında olan DYO da sponsorluğun yanı sıra özel projelerle de sahalardaki yerini alıyor.  Son olarak Türkiye-Arnavutluk karşılaşmasında milli sporcular yeşil sahada top koştururken DYO da sporun birleştirici gücünü daha da artıracak özel projesiyle Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaydı. Karşılaşma öncesinde statta bir stand kuran DYO; sporseverlerin futbol aşkını yüzlere yansıttı.
DYO’nun 5 kişiden oluşan ekibi tarafından gerçekleştirilen yüz boyama aktivitesi ile milli takımın renkleri tribünlerde ‘yüzleri’ güldürdü. DYO’nun özel aktivitesi çerçevesinde yaklaşık 300 kişinin yüzleri insan sağlığına dost boyalar ile boyandı. Büyük bir çoşkunun yaşandığı karşılaşma boyunca tribünler ‘kırmızı-beyaz’ sesleriyle inledi.

DYO'dan Son Haberler