DYO, İnovatif Ürünleriyle Yapı Fuarı’na Katıldı

Türkiye’nin en köklü ve yerli boya üreticisi DYO, 45. yaşını kutlayan ve Türk yapı sektörünün en uzun süredir düzenlenen fuarı olma niteliğini taşıyan Yapı Fuarı’na katılım sağladı.

Türk boya sektörüne kazandırdığı ilkler ve yenilikçi yaklaşımıyla göz dolduran DYO, 26 - 29 Nisan 2023 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan 45. Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı’na katıldı.

Bölgesinin Lider Yapı Fuarı

Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul hem yerel hem de yabancı katılımcılar için alıcılara, karar vericilere ve kanaat önderlerinden oluşan oldukça hedefli bir kitleye ulaşmayı sağlayan ana bir platform görevi görüyor. Türkiye'nin yanı sıra Orta Doğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika'dan da alıcıları cezbeden fuar, yeni iş birliklerinin yapılmasında da büyük bir rol oynuyor.

Türkiye yapı sektörünün lider üretici, imalatçı ve dağıtım şirketlerinin katılım sağladığı fuara DYO’da yüksek teknolojiye sahip, inovatif ürünleri katılım sağladı. Sektöre yön veren Ar-Ge alt yapısına sahip DYO, ürünleriyle yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgisini çekti.

DYO'dan Son Haberler