DYO, Paintistanbul & Turkcoat Sanal Kongresi Sponsorları Arasında Yerini Aldı. 


DYO, boya ve boya teknolojisiyle bağlantılı tüm bilimsel ve teknik boyutlara yayılan çalışmaların tartışıldığı uluslararası platform olan Paintistanbul & Turkcoat Kongresi’ne sponsor oldu.

Türkiye’nin en köklü boya üreticisi DYO, Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD) tarafından 08 - 09 Aralık 2021 tarihleri arasında online olarak yapılacak olan paintistanbul & Turkcoat Sanal Kongresi’nde sponsor olarak yer alacak.
Boya sanayinin sorunlarına çözüm arandığı, sektörle ilgili yeni gelişmelerin takip edildiği paintistanbul & Turkcoat Sanal Kongresi’nde, sanayide çalışan teknik elemanlar, akademiden ilgili araştırmacılar ve üniversite öğrencileri iki gün boyunca yetkin uzmanların sunumlarını dinleme imkanı bulacaklar. 
Birçok farklı sektörden müşterilerinin sorunlarına çözüm ortağı olan DYO’nun da sanal standıyla yer alacağı etkinlik, tüm paydaşlarına işlevsel ve etkili bir deneyim sunuyor.
Gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarıyla, boya sektörünün öncü markası olan DYO’nun da sponsorları arasında olduğu paintistanbul & Turkcoat Sanal Kongresi’ne, turkcoat-paintistanbul.com sitesinden kayıt yaptırarak ücretsiz katılım sağlayabilirsiniz. 

DYO'dan Son Haberler