DYO, Zoom Toplantılarına Renk Katıyor

Tüm dünyayı etkisi alan ve toplumları ‘yeni normal’ kavramı ile tanıştıran Coronavirüs salgını nedeniyle iş hayatının dinamikleri radikal bir şekilde değişiyor. Uzaktan çalışma pratiklerine imkan sağlayan online platformlara markaların ilgisi de giderek artıyor.

İş hayatında toplantı pratiği, ZOOM uygulaması ile yeni bir boyut kazandı. İnsanlara ulaşmak, bir araya gelmek, zamanı yönetmek, artık daha kolay. Dijitalleşmenin öneminin artması ile ZOOM uygulamasının da kullanımı artıyor. Uygulama, iş hayatında çalışanlara zaman tasarrufu sağlarken verimliliği de artırıyor. 

İş hayatında durum böyleyken, tüketici davranışları da bu duruma bağlı olarak değişiyor. Böylece toplum, ‘dijital hayatın’ ekranında yeniden hayat buluyor. Pandemi süreci yaşam alışkanlıklarımızı yeniden biçimlendirirken markaların dijital uygulamalara olan ilgisi de en üst seviyede devam ediyor. 

DYO pazarlama ekibi de çalışmalarını dijital platformlarda sürdürmeye yoğun bir şekilde devam ediyor. DYO çalışanları ve iş ortakları ile gerçekleştirdiği ZOOM toplantılarında kullanılmak üzere sanal arka plan görselleri hazırladı. DYO renklerinden oluşan bu arka plan görselleri toplantı katılımcılarına ev ortamında bile ofis ortamı sağlıyor. Toplantılar öncesinde ev içerisinde kendisine düzenli bir toplantı yeri arayan, dağınık evlerini göstermek istemeyen home office çalışanları için en uygun arka planı sunuyor. 
 

DYO'dan Son Haberler