DYO’dan Yaşam Alanlarının İhtiyacına Yönelik Yeni Kompakt Seri Raflarda Yerini Aldı

Türkiye’nin en köklü boya üreticisi DYO, mevcut ambalajlara ek olarak DYO Tavan 13 Kg ve Dinamik İpek Mat 12L ürünlerini kompakt seri olarak üretmeye başladı.

Gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarıyla boya sektörünün öncü markası olan DYO, mevcut ambalaj seçeneklerini çeşitlendirmeye devam ediyor. Akrilik emülsiyon esaslı DYO Tavan ve Dinamik İpek Mat boyalarını ara boyutlarla zenginleştiren DYO, tüketiciye ihtiyacına yönelik seçenek sunuyor.

Değişime Ayak Uyduran Marka

Kurulduğu günden beri tüketici taleplerine değer veren ve tüketici ihtiyaçlarını en inovatif, en işlevsel şekilde karşılayan DYO, değişen tüketim şekline ayak uyduruyor. Yaşam alanlarımızın metrekare olarak küçülmesiyle değişen boya tüketiminin oranı dolayısıyla tüketicilere ara boyutlar üretmeye başlayan DYO,  DYO Tavan 13 Kg ve Dinamik İpek Mat 12L ürünlerini kompakt seri olarak üretmeye başladı.

DYO Renk Pınarı ile Sınırlar Kalkıyor

Dinamik İpek Mat 12L kompakt ürününü, binlerce değişik renk seçeneği sunan DYO Renk Pınarı renklendirme sistemi sayesinde, istediğiniz rengi seçerek yaşam alanlarınızı yeniden tasarlayabilirsiniz. 

DYO'dan Son Haberler