Dyotherm İle Enerji Tasarrufu Yapmak Artık Çok Kolay

Yönetmeliklere uygun olarak yapılan ısı yalıtımı ile ısınma ve serinleme harcamalarında %50’ye varan enerji tasarrufu sağlamak mümkün. Dyotherm ısı yalıtım sistemleri ile bu tasarruf gerçekleştirilebilir.

Yaşam alanlarında konforlu bir yaşamı herkes hak eder. Doğayı ve doğal kaynakları korumayı kendine prensip edinen DYO, yılların bilgi birikimi, uzmanlığı ve öncülüğüyle yalıtım konusunda da size çözümler sunuyor, hak edilen konforu yaşatıyor.

Dyotherm ısı yalıtım sistemleri yaşadığınız mekânlarda sıcaklık farkını dengeleyerek ısı konforu sağlamakla beraber yapıların dayanıklılığını artırarak ömrünü uzatmayı amaçlıyor. Sağlanan enerji tasarrufuyla yatırım maliyetlerini düşürüyor. Dekoratif görünümüyle binalarınıza değer katmasının yanı sıra enerjiyi daha verimli kullanarak, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmamıza da katkıda bulunuyorlar.

Dyotherm markası altında, mükemmel ısı yalıtım performansı ve 360° koruma sağlayan yeni nesil Hibrit ısı yalıtım ürünleri sizlere, binalara ve çevreye dost bir sistem sunuyor.

Her Yüzeyde Uygulama - Yalıtımda Uzmanlık

  • Isolteco 110 dış cephe olarak kullanıldığı alanlarda, oluşabilecek ısı köprülerini engeller ve mükemmel bir ısı izolasyon katmanı oluşturur. Kolay uygulanabilme özelliği sayesinde işçilikten tasarruf sağlar. Usta dostudur. Kaba sıva maliyetini ortadan kaldırır.
  • Isolteco 110 Manuel yüksek nefes alma özelliği sayesinde rutubetten etkilenmeden çalışır, üzerinden yıllar geçse bile teknik performansını korur. Eğimli yüzeyler dahil, yüzeylere kolay uygulanabilme özelliğine sahiptir.

Binaların yapısına uygun alternatif çözümler sunan Dyotherm ısı yalıtım sistemleri ile yazlarınız daha serin, kışlarınız daha sıcak olacak.

DYO'dan Son Haberler