DYO’ya “EIPM Peter Kraljic Mükemmellik” Ödülü!


DYO, Avrupa Satınalma Yönetimi Enstitüsü (EIPM) tarafından verilen EIPM-Peter Kraljic Ödülleri töreninde, ‘Satınalma ve Tedarik Yönetimi’ alanında EIPM Peter Kraljic Mükemmelik Ödülü aldı. 
Türkiye’nin en köklü ve yerli boya üreticisi DYO, rol model olarak hareket edip paydaşlarına üstün performans gösteren, yaratıcı ve yenilikçi adımlar atarak, çevreye ve topluma saygılı olan şirketlere verilen EIPM-Peter Kraljic Ödülleri’nde 2021 EIPM Peter Kraljic Mükemmellik Ödülü'ne layık görüldü.
EIPM Bernard Garcia'nın Başkanlığı’nda online olarak düzenlenen törende DYO’ya “Türbülans Zamanlarında Mükemmellik ve Liderlik” başlığında ödül verilirken ödülü DYO Satınalma Direktörü Özlem Düzyatan aldı. 
Dünya’nın en prestijli Satınalma ve Tedarik Yönetimi ödüllerinden biri olan 2021 EIPM-Peter Kraljic Ödülleri’nde, pandemi sırasında yenilikçi ve verimli uygulamalar sergileyen, karşılaştıkları olağandışı koşullara rağmen şirketleri, paydaşları ve toplum için harika sonuçlar elde eden satınalma organizasyonları ödüllendirildi. 

DYO'dan Son Haberler