Galata Kulesi, DYO Akromax Suprema ile Renklendi

“70 yıldır Türkiye DYO diyorsa çok sebebi var” diyen DYO, bilgisayar tabanlı görüntü (CGI) teknolojisi sayesinde Galata Kulesi’ni Akromax Suprema ile renklendirdi.

Türkiye’nin tek milli ve en köklü boya markası , 70’inci yılı dolayısıyla ilklere imza atmaya devam ediyor. Daha önce birçok farklı sektörde kullanılan bilgisayar tabanlı görüntü (CGI) teknolojisiyle boya sektöründe ilk kez gerçekleştirdiği çalışma ile ülkemizin önemli kültürel öğelerinden Galata Kulesi ’ni boyadı.

Gökyüzünde Dev  Akromax Suprema Kovası

DYO tarafından gerçekleştirilen CGI çalışmasında Galata Kulesi ’nin tepesinde vince asılı dev Akromax Suprema kovası görünüyor. Dev kovadan akıtılan sarı renkteki  Akromax Suprema ile Galata Kulesi, insanların şaşkın bakışları altında renkleniyor.

20 Yıl Renk Koruma Garantisi

Dinamik bir arka plan fon müziği eşliğinde Türkiye’nin bu sembol yapısı, DYO Akromax Suprema ile renkleniyor. İçerdiği özel saf akrilik bağlayıcıyla düşük kirlenme eğilimine, renk solmalarına karşı mükemmel dayanıma, yüksek su buharı geçirgenliğine ve ısı yansıtma özelliğine sahip DYO Akromax Suprema, UV dayanımlı renkleriyle güneş ışınları ve deniz kıyılarındaki nemin olumsuz etkilerine son derece dayanıklı olup uzun süreli koruma sağlıyor. DYO Akromax Suprema, yüksek su buharı geçirgenliği ve nefes alma özelliğiyle, yüzeydeki nemin beklemeden dışarı atılmasını sağlıyor. Sahip olduğu özel içerikle UV ışınlarına karşı direnç göstererek rengini uzun yıllar boyunca koruyor.

“70 yıldır Türkiye DYO Diyorsa Çok Sebebi Var”

DYO, “70 yıldır Türkiye DYO diyorsa çok sebebi var” sloganıyla başlattığı 70’inci yılını kutlamaya devam ediyor.

DYO'dan Son Haberler