Sektöre Yeni Bir Ürün Serisi: BEŞYILDIZ 

Türkiye’nin en köklü ve yerli boya üreticisi DYO’nun sektöre kazandırdığı ‘’Beşyıldız’’ ürün grubunda beş ayrı ürün yer alıyor. Seride; Silikonlu Mat İç Cephe, Plastik İç Cephe, Silikonlu Dış Cephe, Tavan Boyası ve Silikonlu İç/Dış Cephe Astar bulunuyor.

Boya sektörünü ileri teknoloji ürünleriyle tanıştıran DYO, yeni ürün grubu Beşyıldız ile sektöre ekonomik ve seçenekli çözümler sunmaya devam ediyor. DYO’nun ödüllü AR-GE Merkezi, farklı segmentlerdeki zengin ürün portfoyü ile karar vericiler için ayrı bir yerde duruyor.

Beşyıldız ürün grubunda yer alan, Silikonlu Mat İç Cephe Boyası, son kat boya olarak kullanılırken, yüksek kapatıcı özelliği ve yarattığı beyazlık ile her türlü yüzeye iyi yapışabiliyor. Plastik İç Cephe Boyası nefes alabilen dekoratif ve kolay uygulanabilen bir ürün. Beşyıldız’ın su geçirmeyen Silikonlu Dış Cephe Boyası da, yüksek su buharı geçirgenliği ile nemin dışarı çıkmasını sağlıyor. Ürün grubunda bulunan Beşyıldız Tavan Boyası ise mükemmel beyazlığa sahip. Beşyıldız Silikonlu İç/Dış Cephe Astar, yüzeye iyi yapışması özelliği ile son kat boya sarfiyatını azaltan ekonomik bir ürün.

Beşyıldız ürün grubu ekonomik olması nedeniyle iyi bir çözüm ortağı olmaya aday. DYO’nun Beşyıldız grubundaki Plastik İç Cephe, Silikonlu Mat İç Cephe ve Silikonlu Dış Cephe ürünleri Renk Pınarı Sistemi’ne de uyumlu. 

DYO'dan Son Haberler