Yılın Rengi “Viva Magenta” Tonları DYO Renk Pınarı’nda

 

DYO, sınırsız renk seçeneği sunduğu Renk Pınarı ile 2023 yılının rengi olarak belirlenen Viva Magenta’nın tonlarını da tüketicilerle buluşturuyor.

Küresel renk otoritesi Pantone tarafından 2023 için belirlenen Viva Magenta rengi, “kökleri kırmızı aileden gelen ve yeni bir güç sinyalinin ifadesi olan bir gölge, cesur ve korkusuz, coşkusu neşeli ve iyimser bir kutlamayı teşvik eden, yeni bir anlatı yazan, titreşen bir renk” olarak tanımlanıyor.

30 Binden Fazla Renk Formülü Olan Renk Pınarı’nda Viva Magenta Tonlarına Ulaşmak Mümkün

DYO, sınırsız renk seçeneği sunduğu Renk Pınarı ile klasik sınırlı renk elde etme seçeneklerini bir anda binlerce değişik renk seçeneğine çıkarıyor. Sisteme kayıtlı 30 binden fazla renk formülü ile sınırsız renk seçeneğine ulaşabilen Renk Pınarı sayesinde yaratıcı ruhunuzu, yaşam alanlarınıza yansıtabiliyorsunuz.

Yaşam alanlarında trend doğrultusunda değişiklik yapmak isteyenler için sınırsız  renk seçeneği sunan Renk Pınarı makineleriyle yılın rengiyle uyumlu farklı tonlara ulaşmak mümkün.

Bayileri ve satış noktaları aracılığıyla tüketicilere Renk Pınarı ayrıcalığı sunan DYO, talep edilen rengin birebir olarak elde edilmesini sağlıyor. DYO, Renk Pınarı ile su bazlı iç ve dış cephe boyaları özelinde istenilen rengi sunuyor.

DYO'dan Son Haberler